Další produkty Komandor

Vestavěné skříně jsou pouze jedním bodem v široké nabídce společnosti Komandor. Mimo nich se specializují na výrobu jakéhokoliv nábytku na míru a interiérových dělících dveří. Níže je popsán kompletní sortiment právě nabízeného zboží.

Vestavěné skříně

Všechny vestavěné skříně jsou naší výroby. Během celého procesu výběru a následné realizace vám mohou s výběrem a technickými detaily pomoci naši specialisté.

Dělící interiérové dveře

Pro oddělení obytných a úložných prostor bez stavebních zásahů jsou moderně používány interiérové dělící dveře. V místnosti působí naprosto přirozeně a nikterak neruší její vzhled.

Knihovny

Chcete se před známými pochlubit, jak velcí čtenáři jste? K tomuto účelu budete potřebovat knihovnu. Pro co nejefektivnější ukládání knih stojí za to, nechat si ji vyrobit na míru.

Šatní systémy

Šatní systémy dokáží ušetřit v šatně nebo ložnici obrovské množství místa. Jsou speciálně navržené na ukládání oblečení a mnohem lépe řešené než běžné šatní skříně.

Solitéry

Pokud potřebujete nějaký drobný nábytek, jeho výroba je v nabídce také. Různé komody šuplíky a skříňky jsou vhodné zejména pro ukládání drobností a jejich výhodou je bezesporu snadná manipulace s nimi.

Předsíně a haly

Předsíně a haly bývají primárně určeny pro ukládání oblečení na ven a bot. Při dobrém využití prostoru pomocí vestavěné skříně pak právě do těchto míst můžete ukládat i mnohé sezónní oblečení.

Obývací pokoje

Obývací pokoj je ve většině domů a bytů tou hlavní reprezentativní místností. Při zařizování byste na to měli myslet a vybrat nábytek, který je praktický, ale takzvaně i lahodí oku.

Dětské pokoje

Dětský pokoj by měl být zařízen vkusně, odolně ale také prakticky. Dítěti by se měl hlavně líbit a poskytovat místo pro práci i pro hry. Nabízíme vám kompletní řešení, které si vaše dítě jistě zamiluje.

Ložnice

Ložnice není jen místem spánku, ale také místem pro ukládání osobního oblečení a mnohých drobností. Při zařizování byste měli uvažovat prakticky, přičemž ovšem stále nesmíte zapomínat na pohodlí, které vám má poskytovat.

Pracovny

Základním prvkem každé pracovny je samozřejmě stůl. Dále pak také skříně na dokumenty a jiné doplňky, které mohou usnadnit práci. Pokud si se zařízením kanceláře nevíte rady, rádi vám poradíme.

Podkroví

Sezónní oblečení se dá velmi pěkně ukládat do podkrovních prostor. Firma Komandor může vytvořit skříň na míru přímo do takových míst. Taková skříň bude také vybavena speciálními šikmými posuvnými dveřmi pro snadný přístup.

Šatny

Oblečení bývá většinou ukládáno do skříní v ložnici, kde ovšem zbytečně zabírá místo. Pokud je možnost, měli byste tedy raději zbudovat šatnu. do této místnosti se pak velmi hodí na míru vytvořený šatní systém.

Korpusy

Používána je dřevěná dýha nebo lamino s vybraným dekorem. Který z materiálů si vyberete záleží pouze na vaší finanční situaci, protože dýha je znatelně dražší, ale také odolnější.

Výplně

U některých dveří je vhodné uvažovat o jiné než dřevěné výplni. Nejčastěji jsou vsazovány akrylátová skla případně plavené sklo.

Rámy

Rámy jsou vyráběny převážně ze dvou hlavních materiálů. Prvním z nich je ušlechtilá ocel a druhým tvárný hliník.

Doplňky

Společnost Komandor dodává mimo jiné i speciální doplňky do skříní. Zejména drátěné programy, věšáky na kalhoty, kravaty a výsuvné tyče na jiné oblečení.

Kontaktujte nás

Kontaktujte autorizovaného dealera v Turnově nebo si vyžádejte cenovou kalkulaci zdarma.