Vestavěné skříně na míru

Běžné skříně mají většinou nějaký univerzální rozměr a ne vždy se vám právě on může do místnosti hodit. Proč tedy neuvažovat o vestavěné skříni, která bude zcela na míru a využijete tak i prostory, které by při umístění obyčejné skříně zůstaly zbytečně volné. Veškeré potřebné informace o vestavěných skříních vám může poskytnout například obchodní partner světoznámého výrobce vestavěných skříní Komandor v Turnově. Pokud budete mít alespoň hrubé rozměry a přibližnou představu o rozložení skříně, můžete se na tomto místě zároveň dozvědět orientační cenu a případně se domluvit na návštěvě technika pro přesné zaměření místa, kde má skříň stát.

Fotogalerie plná ukázek pro vaši inspiraci

Pro vaši lepší představivost byla vytvořena bohatá galerie vestavěných skříní, které firma Komandor vyráběla. Díky nim můžete získat inspiraci a také například představu o materiálech, ze kterých jsou vestavěné skříně vyráběny. U jednotlivých skříní také naleznete kalkulaci, za jak velké finanční prostředky lze takovou skříň vyrobit.

V případě nestandardních požadavků se obraťte prosím na našeho návrháře. Vestavěné skříně jsou velmi flexibilní a téměř s každým požadavkem je možno se nějak vypořádat a vytvořit skříň přesně podle požadavků klienta.

Vestavěné skříně

Pokud požadujete velký úložný prostor, ale zároveň není váš byt příliš prostorný, je pro vás ideálním řešením nechat si vyrobit vestavěnou skříň na míru. Získáte tak mnoho úložného prostoru, který by vám běžné skříně neposkytly.

Do malých prostor, kterými jsou například různé chodby či vstupní haly, se hodí na dveře skříní umístit zrcadla, která prostor opticky zvětší a nebude vám připadat místnost nikterak stísněná. Musíte však mít na paměti, že čím více zrcadel, tím více prostoru, který budete muset pravidelně umývat.

Skrýt vestavěnou skříň v interiéru či nikoliv?

Vestavěná skříň má jednu velkou výhodu. Lze ji totiž vyrobit až ke stropu a pomocí použitých materiálů vytvořit dojem jakési falešné stěny. Zejména v chodbách je tento způsob zamaskování skříně velmi oblíbený. Záleží ovšem čistě na vás, zda chcete skříň nechat nekrytou před zraky návštěvníků či nikoliv.

Mimo profesionálních truhlářů, kteří přímo skříň vyrábí, se podílí na konečné realizaci i špičkový designér, který vám může navrhnout speciální polep dvířek, nebo doporučit vhodný materiál pro úchyty. Na výběr máte samozřejmě mnoho typů úchytů a doplňků, ze kterých si můžete vybrat přesně podle vašich preferencí a vkusu. Není problém použít cokoliv z naší nabídky.

Kontaktujte nás

Kontaktujte autorizovaného dealera v Turnově nebo si vyžádejte cenovou kalkulaci zdarma.